Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi sierra z miasteczka Elbląg. Mam przejechane 189406.07 kilometrów w tym 0.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 20.26 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie. 2024 button stats bikestats.pl 2023 button stats bikestats.pl 2022 button stats bikestats.pl 2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy sierra.bikestats.pl

Archiwum bloga

Wpisy archiwalne w miesiącu

Październik, 2017

Dystans całkowity:1802.12 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:b.d.
Średnia prędkość:b.d.
Liczba aktywności:15
Średnio na aktywność:120.14 km
Więcej statystyk
Uczestnicy

Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving

Wtorek, 31 października 2017 · dodano: 01.11.2017 | Komentarze 3

Po miłym spotkaniu z Rowerowymi (i nie tylko) Przyjaciółmi, postanowiłem jeszcze  trochę dokręcić, a jazda w nocy może sprawić wiele przyjemności, nawet wtedy, kiedy trochę zapłacze niebo.
Ten spokój i cisza ma w sobie niezwykłą moc.
Może jej starczy na kolejne pół wieku...
  Kategoria coś więcej


Dziś spotkaliśmy Anię

Niedziela, 29 października 2017 · dodano: 29.10.2017 | Komentarze 2

W zasadzie to zaczęło się od zajawki Marcina, dzień przed...
Widziałem na prognozach, że będzie wiało, ale tylko do, zatem powrót będzie z zefirkiem w plecy...
A skoro przed południem przestało siąpić, to trudno było znaleźć wymówkę i dałem się namówić Marcinowi na wycieczkę na mierzeję...
Na szczęście Nasze nadwątlone moce wzmocnił w Marzęcinie Piotr, a w Jantarze-Sławek, zatem można było przejść do clou dzisiejszej podróży, czyli obchodów pięćdziesięciolecia narodzin (trochę pre, czytaj: wypadają jurto) piszącego te słowa (szkoda tylko, że w ferworze walki zaginął Nam Piotr).
Skłamał bym, gdybym napisał, że meteorolodzy tym razem się pomylili... przy stałym wmordewindzie o prędkości ca. 30 km/h podobno dmuchało w okolicach setki, ale widok, jak napisał @malarz "wzburzonych bałwanów" i nie chodzi tu o Tych, Którzy dziś postanowili trochę popedalić, wiele wynagrodził. Nawet w pewnej chwili myślałem o kąpieli, ale ostatecznie skupiłem na fotopstrykowym uwiecznianiu szalejących żywiołów ;)  
P.S.
A poza tym dziś spotkaliśmy, dawno nie widzianą, Anię :)
 

fotkiKategoria coś więcej


Uczestnicy

To nie były bociany

Sobota, 28 października 2017 · dodano: 28.10.2017 | Komentarze 4

Poranny rzut oka na meteo, norwegów, pogodynkę i jeszcze kilka serwisów nie nastrajał optymizmem, ale w końcu około południa postanowiłem się zmierzyć z dość niekorzystnymi prognozami i trochę popedalić. W zasadzie bez planu, zacząłem od rundki wzdłuż Nogatu i tu miła niespodzianka, spotkałem Władka, który postanowił zmienić kierunek (ma trochę mniej ciekawy ślad na Garminie-Endo) i mi potowarzyszyć. W Kępkach spotkaliśmy Marka, który również postanowił dziś zmoknąć i pożegnawszy Władka, ruszyliśmy na popołudniową rundkę. Ponieważ Marek trenuje do pomysłu Marka na 500 w listopadzie, to pod "lekki" zefirek pocisnął i miałem spore problemy by się za Nim utrzymać.
Na szczęście cały czas kropiło (słabiej i mocniej), a wmordewind nie pozwalał rozwinąć skrzydeł, to po kilku kulinarnych międzylądowaniach w dobrych humorach documowaliśmy do portu.
A pomylić bociana z łabędziem, jeśli ma się średni wzrok, to chyba każdemu może się zdarzyć ;)
     Kategoria coś więcej


Dwa nowe bidony i tylny błotnik

Piątek, 27 października 2017 · dodano: 28.10.2017 | Komentarze 2Chyba najwyższy czas się przyzwyczaić, że bezwietrzna, słoneczna aura na jakiś czas nas opuściła, zatem już w "lekkim" zefirku i płaczącym niebie pojechałem na miejsce zbiórki. Jak się chwilę później okazało, to bez inwestycji w nowy, dłuższy tylny błotnik (a przy okazji wymieniłem dość wysłużone bidony) rowerowanie byłoby średnią przyjemnością (zwłaszcza dla osób jadących za mną).
Tradycyjne Małdyty z wciąż odkrywanymi dróżkami dojazdowymi może sprawić wiele frajdy, a jeśli znajdzie się Ktoś, Kto jest równie zdeterminowanym Rowerzystą-to można miło spędzić piątkowy wieczór.        


Kategoria coś więcej


W Małdytach będzie padać.

Poniedziałek, 23 października 2017 · dodano: 24.10.2017 | Komentarze 0

Ponieważ wyjeżdżając z Elbląga na horyzoncie w kierunku Małdyt były groźne chmurzyska, to Władek zasugerował podróż bardziej na północ i to był bardzo dobry wybór.  Wprawdzie było bardziej "faliście", ale nie samym płaskim rower żyje ;)

Kategoria coś więcej


Uczestnicy

Barwy Jesieni z EGR STOP

Niedziela, 22 października 2017 · dodano: 22.10.2017 | Komentarze 0

Wprawdzie miałem trochę inne plany, ale w końcu dałem się przekonać do wizyty na niedzielnej, kończącej sezon rowerowy, prowadzonej przez płeć piękną leśno-terenowej eskapady.
Zjazd Czarną Drogą zawsze budzi emocje, a jazda po liściach i niepewnej nawierzchni, je rodzi. Jeszcze mała kąpiel (by sfocić mostek z innej perspektywy), ugień kiełba i urodzinowa niespodzianka dla Marty i można było zacumować do portu... ale nie tym razem, bo postanowiłem jeszcze trochę popedalić ;)  


fotki
Kategoria coś więcej


Uczestnicy

Zdążyć na osiemnastą

Sobota, 21 października 2017 · dodano: 22.10.2017 | Komentarze 1

Miło zaskoczony telefonem Roberta, postanowiłem zanim się spotkamy jeszcze trochę pokręcić... ciepły, mglisty poranek sprzyjał jesiennym fotkom, ale czas naglił i nie mogłem zawieźć Przyjaciela-Kolegi.
Dzięki Robert, że znów Jesteś z Nami i nieodparcie "idziesz" do przodu, bo cel już w "zasięgu ręki" i wierzę, że z taką determinacją jak do tej pory, osiągniesz Go niebawem, a My będziemy dumni, że mamy przyjemność Ciebie znać.
 

  

wszystkie fotki
Kategoria coś więcej


Uczestnicy

Kasia zaproponowała "rybną"

Piątek, 20 października 2017 · dodano: 22.10.2017 | Komentarze 0

Wprawdzie planowałem cos więcej na piątkową noc, ale w końcu zwyciężyło lenistwo i przystawszy na propozycję rzeczonej odwiedziliśmy kulinarną miejscówkę w Stegnie. Podczas ładowania baterii okazało się, że zmierzają w Naszym kierunku: Marcin i Krzyś i tak już wspólnie dopełniliśmy dzieła.
Jak dla mnie, to agresja: 10/10 ale należało mu się ;) 

kilka fotek

Kategoria coś więcej


Kolejny ciepły wieczór

Wtorek, 17 października 2017 · dodano: 17.10.2017 | Komentarze 0

Tak jak i wczoraj pociągnąłem na krótko (do 12 powyżej zera nie muszę korzystać z nogawek, rękawek, kurtki, termika), a że wcześniej odprowadziłem w "ostatnią drogę" swojego blachosmroda", to wybór padł na junk foodową miejscówkę kulinarną w Malborku. To był niezwykłe ciepły wieczór :)
 Kategoria codzienność


W zgodzie z naturą

Poniedziałek, 16 października 2017 · dodano: 16.10.2017 | Komentarze 3

Pierwotnie mieliśmy ruszyć na Kąty Rybackie, ale ostatecznie wybór padł na Jantar, a kiedy się dowiedziałem, że pogoda sprzyja kąpieli-nie mogłem sobie tej przyjemności odmówić.
 Kategoria coś więcej